کاستن تصویر ستاره تصویری پیراهن جنیفر لوپز

کاستن: تصویر ستاره تصویری پیراهن جنیفر لوپز شاهزاده ویلیام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی منافع بعضی در ناآرامی و تنش است/ امثال بابک زنجانی کم نیستند ، صفایی فراهانی

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: بعضی به جای اینکه کمک کنند در شیپور ناامیدی و ناتوانی و مایوس‌کردن جامعه می‌دمند و این جای تاسف دارد.

منافع بعضی در ناآرامی و تنش است/ امثال بابک زنجانی کم نیستند ، صفایی فراهانی

صفایی فراهانی:منافع بعضی در ناآرامی و تنش است/امثال بابک زنجانی کم نیستند

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: بعضی به جای اینکه کمک کنند در شیپور ناامیدی و ناتوانی و مایوس کردن جامعه می دمند و این جای تاسف دارد.

به گزارش ایلنا ؛ محسن صفایی فراهانی گفت: متاسفانه در کشور ما منافع ملی یک عنوان مغفول مانده هست، چون نهادهای مدنی حضور ندارند. اگر به این ۴۰ سال دقت کنیم، از سال ۸۳ تا سال ۹۳ درآمد ارزی کشور عزیزمان ایران یک درآمد افسانه ای بوده هست. این درآمد افسانه ای خرج چه چیزهایی شده است و چه توفیقاتی را جهت کشور به همراه داشته است؟ ولی منافع خیلی ها را تامین کرد. بعضی به دنبال این هستند که چگونه می توانند به آسانی فضا را به گونه ای کنند که بلکه آن منافع دوباره برایشان تامین شود و در این راستا امروز از جنگ و ناآرامی و تنش استقبال می کنند. هرنوع به هم ریختگی در حوزه داخلی کشور عزیزمان ایران می تواند اجرای قانون و نظم و انضباط مالی را به هم بزند.

وی افزود: امثال بابک زنجانی که ۲.۶ میلیارد یورو را به جیب زد، کم نیستند. این فرصت، ناشی از آن تحریم ها بوده هست. اگر آن تحریم به کشور عزیزمان ایران تحمیل نمی شد، کسی دنبال دور زدن تحریم نمی رفت. آن پولی که به ترکیه رفت و گم شد جهت چه اتفاق افتاد؟ همچنین نفتی که به نیروی انتظامی دادند و از بین رفت اینها همه جهت دور زدن تحریم ها بود. اگر کشور مجبور شود همان کارها را انجام دهد، دوباره منافع آن ها تامین خواهد شد. بعد بدیهی است که عده ای همه آرزوشان این است که چگونه می توانند اوضاع فعلی را به شرایط قبل برگردانند. قبلاً هم گفتم اگر در دولت اصلاحات ۹ روز یک بار بحران درست می کردند در این ۵ سال دولت روحانی هر روز بحران سازی می شود!

منافع بعضی در ناآرامی و تنش است/ امثال بابک زنجانی کم نیستند ، صفایی فراهانی

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: متاسفانه مسئولان اکثراً با آمار و ارزیابی و تحلیل آمار غریبه هستند، آنها تصویر می کنند آمارها فقط به درد بایگانی می خورد. در حالیکه ارائه آمار به مدیر یعنی جهت تحلیل آن فکر کن. آمار جهت این است که مدیر متوجه شود که در جامعه چه اتفاقی می افتد.

آقای مدیر دولت هنگامی که که می گوید ما به دنبال این هستیم که فقر مطلق را از بین ببریم، یکبار همه ارکان حکومت باید راجع به آن فکر کنند که جهت برطرف کامل آن چه برنامه ریزی نیاز هست، داشته باشند. چقدر تلاش می شود که توانایی اقتصادی کشور اوج برود که این ها از این مسئله بیرون آیند. متاسفانه به جای اینکه کمک کنند در ناامیدی و ناتوانی و مایوس کردن جامعه می دمند! این نشان می دهد بعضی از مسئولان به جای اینکه دلواپس کشور باشند، دلواپس گروه های سیاسی و اهداف بخشی خودشان هستند و این جای تاسف دارد.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: بعضی به جای اینکه کمک کنند در شیپور ناامیدی و ناتوانی و مایوس‌کردن جامعه می‌دمند و این جای تاسف دارد.

واژه های کلیدی: سیاسی | تحریم ها | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog