کاستن تصویر ستاره تصویری پیراهن جنیفر لوپز

کاستن: تصویر ستاره تصویری پیراهن جنیفر لوپز شاهزاده ویلیام اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی 300 میلیون تومان جهت توالت مجلس هزینه کردند! / نماینده مجلس

شما به دفتر من بیایید و اسناد و مدارک را ببینید، مجلس ما آنقدر ریخت و پاش دارد که به مستراح هم بند کرده هست؛ خرج تعمیر یک دستشویی در مجلس 26 میلیون تومان شده اس

300 میلیون تومان جهت توالت مجلس هزینه کردند! / نماینده مجلس

نماینده مجلس: 300 میلیون تومان جهت توالت مجلس هزینه کردند!

عبارات مهم : تعمیر

شما به دفتر من بیایید و اسناد و مدارک را ببینید، مجلس ما آنقدر ریخت و پاش دارد که به مستراح هم بند کرده هست؛ خرج تعمیر یک دستشویی در مجلس 26 میلیون تومان شده است هست، البته من جلوی آن را گرفته ام. اگر شما تصویری از آن می گرفتید، می دیدید که دستشویی قبلی سنگ مرمر و کاشی های مرتب داشت، ولی مجلس یک دفعه تصمیم گرفت آن را تعمیر کند. دستشویی های سالم را خراب کردند و دستشویی تازه ساختند. الان مجلس هفت طبقه و در هر طبقه دو دستشویی دارد که روی هم رفته و با حساب سرانگشتی جهت هر دستشویی 26 میلیون هزینه کرده اند که سرجمع آنها می شود چیزی حدود 300 میلیون تومان که خارج از مناقصه به افراد واگذار شده است تا ساخته شود.

حسن کامران؛ نماینده مردم اصفهان گفت: مجلس هفت طبقه و در هر طبقه دو دستشویی دارد که روی هم رفته و با حساب سرانگشتی جهت هر دستشویی 26 میلیون هزینه کرده اند که سرجمع آنها می شود چیزی حدود 300 میلیون تومان که خارج از مناقصه به افراد واگذار شده است تا ساخته شود.

به گزارش تابناک؛ در بعضی رسانه ها خبری مبنی بر حضور تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مسابقه های جام جهانی فوتبال در روسیه منتشر شد که حواشی بسیاری را ایجاد کرد.

300 میلیون تومان جهت توالت مجلس هزینه کردند! / نماینده مجلس

انتشار این خبر به سرعت در شبکه های مجازی دست به دست شد و تصویر العمل هایی زیادی را در پی داشت و حتی باعث شد، حجم انبوهی از اعتراض های مردم متوجه مجلس شود، به گونه ای که بعضی از نمایندگان را مجبور به تصویر العمل کرد و بعضی از آنها این خبر را تکذیب کردند و چنین سفری را منافی با اوضاع کنونی اقتصاد کشور دانستند.

واکنش ها به این عنوان همچنان ادامه دارد و بعضی از نمایندگان مجلس علت این گونه کارها را ناشی از عادت به بریز و بپاش در بین مسئولان کشور می دانند، حتی اگر این سفرها از جیب بیت المال نباشد و با هزینه شخصی صورت گرفته باشد.

شما به دفتر من بیایید و اسناد و مدارک را ببینید، مجلس ما آنقدر ریخت و پاش دارد که به مستراح هم بند کرده هست؛ خرج تعمیر یک دستشویی در مجلس 26 میلیون تومان شده اس

حسن کامران اظهار داشت: هر نوع سفر غیر مهم دارای اشکال هست؛ حال این سفر در ارتباط با وزیر باشد یا ارتباطی به ورزش نداشته باشد، بسیاری از سفرهایی که نمایندگان مجلس می روند، مورد نیاز نیست و در این سفر هم تنها یک عده جهت استفاده از منافع آن مسافرت می کنند.

این نماینده مجلس در ادامه گفت: هنگامی که فقرای ما جهت داشتن یک دفترچه درمانی عاجز هستند و یا هنگامی که فقیری نان شب جهت خوردن ندارد، حاکمان نباید ریخت و پاش کنند، متأسفانه مجلس ما ریخت و پاش های زیادی دارد که یکی از اینها سفرهای خارجی نمایندگان است.

وی گفت: شما به دفتر من بیایید و اسناد و مدارک را ببینید، مجلس ما آنقدر ریخت و پاش دارد که به مستراح هم بند کرده هست؛ خرج تعمیر یک دستشویی در مجلس 26 میلیون تومان شده است هست، البته من جلوی آن را گرفته ام. اگر شما تصویری از آن می گرفتید، می دیدید که دستشویی قبلی سنگ مرمر و کاشی های مرتب داشت، ولی مجلس یک دفعه تصمیم گرفت آن را تعمیر کند. دستشویی های سالم را خراب کردند و دستشویی تازه ساختند. الان مجلس هفت طبقه و در هر طبقه دو دستشویی دارد که روی هم رفته و با حساب سرانگشتی جهت هر دستشویی 26 میلیون هزینه کرده اند که سرجمع آنها می شود چیزی حدود 300 میلیون تومان که خارج از مناقصه به افراد واگذار شده است تا ساخته شود.

300 میلیون تومان جهت توالت مجلس هزینه کردند! / نماینده مجلس

وی گفت: از ریخت و پاش های مجلس جلوگیری نشده و حاکمان ما هنوز راحت زیست نشده اند و به عبارت دیگر، جوجه خور از درد اشکنه خور خبر ندارد.

این نماینده مجلس در پاسخ به این که بعضی از نمایندگان ادعا می کنند، با هزینه شخصی سفر خواهند کرد، گفت: این مثل افطاری هاست. به نماینده ها و مدیران می گوییم آیا افطاری می دهید، این کار خلاف قانون هست، می گویند: با هزینه شخصی می دهیم، در حالی که دروغ می گویند. دروغ می گویند چون در سالنی این کار را می کنند که آب و برق آن مال بیت المال هست. اگر راست می گویند بروند و در بیرون سالن اجاره کرده و از جیب خودشان هزینه کنند.

شما به دفتر من بیایید و اسناد و مدارک را ببینید، مجلس ما آنقدر ریخت و پاش دارد که به مستراح هم بند کرده هست؛ خرج تعمیر یک دستشویی در مجلس 26 میلیون تومان شده اس

نماینده اصفهان گفت: اگر نماینده ای می خواهد به روسیه سفر کند و مسابقه ببیند و اگر ادعا دارد، با هزینه شخصی می رود باید بلیت هواپیما، هزینه خروج، پول هتل و همه هزینه های ایاب و ذهاب خود را از جیب خودش بدهد، نه اینکه برود و خوش بگذراند و هتل مجانی استفاده کند بعد هم بگوید با هزینه خود رفته ام.

واژه های کلیدی: تعمیر | میلیون | دستشویی | نماینده مجلس | نمایندگان مجلس | نماینده مردم اصفهان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog